Русский English
 
 
 
  Чому ОТП Пенсія?  
   
 • Чому ОТП Пенсія?
 • Інформація про фонд
 • Новини
 • Результати діяльності фонду
 • Документи фонду
 •    
   
   
   
   
   

  Плануйте майбутнє з нами

  Плануйте майбутнє з нами

  Недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія» – надійний спосіб накопичення та примноження коштів для забезпечення додаткової недержавної пенсії

  Як працює «ОТП Пенсія»?

  Внесені на користь учасника фонду кошти накопичуються на індивідуальному пенсійному рахунку. По досягненні пенсійного віку, який є меншим від офіційного на 10 років, Ви одержуєте пенсійні виплати. Накопичені кошти є виключно Вашою приватною власністю з правом переведення їх у інший НПФ, а також передачі у спадок.

  «ОТП Пенсія» – це вигідно

  Внесені Вами кошти не лише зберігаються, але й ефективно працюють, забезпечуючи Вам прибуток у вигляді інвестиційного доходу.

  «ОТП Пенсія» – це зручно

  Ви самостійно визначаєте розмір та графік внесків, а також початок пенсійних виплат, їхній термін, періодичність та зручний для вас спосіб отримання.

  «ОТП Пенсія» – це безпечно

  Максимальний захист Ваших коштів гарантується забезпечується законодавством і суворим контролем діяльності фонду з боку державних органів. НПФ не належить до комерційних організацій і не може бути оголошений банкрутом із подальшим припиненням відповідальності перед своїми учасниками.

  Чому саме «ОТП Пенсія»?

  Ми спираємося на успішний професійний досвід OTP Group у фінансовій сфері, набутий в Європі, починаючи з 1949 року, а з 1998 року – і в Україні. 

  Ми забезпечуємо ефективне управління коштами – якісна диверсифікація активів фонду та надійні інструменти управління ними забезпечують мінімізацію інвестиційних ризиків та захист від інфляції.

  Ми пропонуємо постійний супровід Вашого пенсійного рахунку, повну інформаційну підтримку та належну конфіденційність.

  Контактний e-mail: pension@otpbank.com.ua

  Поля, позначені символом * обов'язкові для заповнення

  Ваше прізвище, ім'я, по-батькові*
  Контактний телефон*
  Адреса електронної пошти
  Ваше повідомлення/питання*

   

   

   
   
    © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені.