Русский English
 
 
 
  Технічна інформація  
   
   
 
 
 
 
 

Технічна інформація

Офіційний сайт Відкритого недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія».
Інформація надана на російській, українській та англійській мові. Англомовна версія сайту є скороченою.

Для перегляду сайту рекомендується використовувати додатки-оглядачі: Firefox 2.0 і вище, Opera 8 і вище, Microsoft Internet Explorer 5.5 і вище. Для перегляду сайту рекомендується розширення екрану 1024×768 пікселів і вище з кольоровою гаммою "High color (16 bit)".

Використання інших (попередніх) версій браузера або браузерів інших компаній-виробників може відбитися на стилі відображення тексту і графічних елементів сайту.

На коректне відображення сайту можуть впливати певні настройки Операційної системи. Наприклад, якщо в операційній системі Windows розмір текстового шрифту (font size) зафіксований як "Large Fonts" є вірогідність того, що текстова інформація на сайті займе більше місця, чим було передбачено при розробці дизайну сайту. Рекомендується встановлювати середній розмір шрифту.

Використання та перегляд файлів і документів, що мають спеціальні формати

Для перегляду документів у форматі .PDF (), необхідно мати встановлений на комп'ютері програмний пакет Adobe Acrobat Reader версії 5.0 і вище.
Безкоштовно завантажити і встановити пакет Adobe Acrobat Reader останньої версії можна по наступному посиланню: www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

Для перегляду документів у форматі .DOC (), необхідно мати встановлений на комп'ютері програмний пакет Microsoft Word, що входить до складу пакету Microsoft Office.

Рекомендується використовувати останні модифікації вказаних програмних продуктів щоб уникнути технічних питань, пов'язаних з сумісністю.

 

 

Плануйте майбутнє з нами
 
 
  © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені.