Русский English
 
 
 
  Умови використання  
   
   
 
 
 
 
 

Умови використання

Важлива юридична інформація.

Матеріали, що стали доступними в Інтернеті завдяки OTP Pension, підлягають певним умовам користування. Просуваючись далі за домашню сторінку, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих правил.

Авторське право.

Весь контекст даної Веб-сторінки підлягає авторському праву з усіма захищеними правами. Будь-які спроби копіювання інформації з даного Веб-сайту вважатимуться незаконними. Репродукція (повністю чи частково), пересилка (електронним способом чи будь-яким іншим), модифікація, встановлення зв'язку сторінок даного Веб-сайту з іншими в суспільних чи комерційних цілях забороняється без попереднього письмового погодження компанії OTP Pension.

Застереження.

Даний сайт створено в інформаційних цілях. OTP Pension зробив все необхідне для отримання інформації з надійних джерел. Дана інформація може змінюватись. Веб-сторінки можуть бути несанкціоновано перекручені, тому надана інформація повинна сприйматися тільки як орієнтовна. OTP Pension не несе відповідальність за будь-які втрати чи шкоду, заподіяні в зв'язку з доступом та використанням даного сайту. Так як пересилання інформації по Інтернету може зазнавати втручання або детального вивчення третіми особами, секретність такої комунікації не може гарантуватися компанією.

 

 

Плануйте майбутнє з нами
 
 
  © OTP Pension, 2008-2018. Усі права захищені.